محل تبلیغات شما


مقدمه :بر هيچ کس پوشيده نيست که پر رنگ ترين مولفه درمو فقيت  تجارت ،بازاريابي است ، شرکت هاي بزرگ بيشترين هزينه را صرف بازاريابي مي نمايند تا بتوانند در رنک اول مارکتينگ قرار گيرند ، خيلي از اين شرکت ها قبل از توزيع محصولشان از ماه ها قبل  آن را در همه جا به طور گسترده تبليغ مي کنند و اطلاعاتي درباره ي کارکرد مزاياي آن مي دهند تا يک حس نياز در مردم ايجاد کنند و در ادامه باعث جلب مشتريا ن به محصول خود شده و يک ثبت ذهني در فکر آنها به وجود آورند ، با اين کار مي توانند در مارکتينگ از رقباي خود که محصول مشابه  را در آينده توليد مي نمايند جلوتر باشند.


 در چند سال قبل اگرکسي قصد تبليغات از خدمات يا محصول خود را داشت در فکر اين بود که آيا آن را در بيلبورد هاي تبليغاتي در شهر بگذارد و يا  در رومه و مجله و حتي به فکر تبليغ درراديو و تلويزيون مي افتاد.و بعد از پرس و جو درباره هزينه هاي تبليغاتي مانند هزينه ي چاپ و طراحي شکل و ظاهر آن و ساخت کليپ به فکر يا پايين آوردن هزينه ها و به سبب آن پايين آمدن کيفيت تبليغ و در نهايت  بازدهي کمتر تبليغ ميشد و يا اصلا قيد تبليغ کردن را ميزد، اما با پيشرفت فضاي مجازي  اين مشکلات تا حد زيادي برطرف شد. به جرات مي توان گفت تبليغات در فضاي مجازي يکي از موثرترين ، ارزان ترين ، قابل در دسترس ترين نوع بازارايابي است . بيشتر افراد جامعه در طول روز خارج خانه هستند و اين يعني دسترسي نداشتن ها به راديو و تلويزيون و يا خيلي از افراد هستند که علاقه اي به خواندن رومه و مجله ندارند و در عوض همه آنها در هر جا و هر زمان موبايل در اختيار دارند و در فضاي مجازي گشت زني مي کنند و اين يعني يک فرصت عالي براي تبليغات در اين فضا. با آمدن شبکه هاي اجتماعي اين فرصت حتي بهتر هم شد.افراد در پيج هايي که مورد علاقه آنها است عضو مي شوند و مطالب آن را دنبال مي کنند و اگر هم تبليغي در پيج مي بينند دوست دارند مرتبط با محتواي آن پيج باشد و اين يک ايده خوب است که محصول خود را در صفحه مشابه با نوع کارمان تبليغ کنيم . اين شباهت مي تواند در نوع صنف نيز باشد مثلا در پيجي که پوشاک نوزاد مي فروشد و ما کارمان سيسموني بچه است تبليغ خود را در آن قرار دهيم.يک  از روش هاي موثر در بازاريابي اينترنتي و اما پر هزينه کمک گرفتن از افراد مشهور است ، افرادي که يک فرد معروف را دوست دارند و دنبال کننده ي پيج او هستند حتما از رفتار ، حرف ها و توصيه هاي او تاثير ميگيرند و قطعا اگر محصولي را در پيج خود تبليغ کند باعث مشود طرفدارهايش به محصول توجه و ابراز علاقه کنند و اين مي تواند باعث فروش خوب محصول شود.


از ديگر مزاياي استفاده از فضاي مجازي گستردگي ان است ، شايد به اين فکر نکرده باشيد تبليغات ميداني در کوچه و خيابان و حتي رومه و تلويزيون محدود به يک مکان خاص مي شود ، اما اگر شما صاحب يک بيزينس بزرگ هستيد و در ذهن روياي جهاني شدن را مي پرورانيد بازاريابي در فضاي مجازي بهترين شکل ممکن است.


نقش فضاي مجازي در بازار يابي

مي ,، ,تبليغ ,يک ,محصول ,فضاي ,فضاي مجازي ,کنند و ,را در ,و اين ,و در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
nobavaraniran مطالب اینترنتی دانلود مقاله علمی پژوهشی دیابت آژانس ديجيتال مارکتينگ فورس حسن سبیلان اردستانی درباره‌ی فیدارابزار قالَ رَبِّ انْصُرْنی‏ عَلَى الْقَوْمِ الْمُفْسِدینَ